سایت تبلیغاتی سودل تبلیغات رایگان سایت تبلیغاتی

- فلاپ جرثقیل جرثقیل فلاپ طراحی فلاپ ساخت فلاپ ساخت جرثقیل ,

قبول سفارش محاسبه و ساخت انواع جرثقیل صنعتی -طراحی و ساخت فلاپ برای تمامی جرثقیل ها با ویژگی های منحصر به فرد به شرح زیر: 1- افزایش تناژ جرثقیل تا 3 برابر در دورترین فاصله ها با بکارگیری فلاپ تنها با 10 درصد هزینه ارتقاء دستگاه (بطور مثال جرثقیل 40 تن بکمک فلاپ در فاصله 25 تا 45 متری از دستگاه تقریبا باربرداری 120 تن بدون فلاپ را طبق کاتالوگ کسب می کند) 2- افزایش 30 تا 40 متری ارتفاع باربرداری بکمک فلاپ بر روی بوم آخر جرثقیل جهت کار در ساختمان های مرتفع 3-زاویه خمش تا 80 درجه جهت عملکردی شبیه به تاور کرین در ساختمانهای بلند و پهناور و یا بروی ستون های شبکه برق. 4- افزایش فرمان پذیری و تحرک دستگاه در کوچه های تنگ و باریک با توجه به استفاده از جرثقیل های سبک در فاصله های دور طراحی و ساخت فلاپ با تمامی کارایی های ذکر شده برای انواع جرثقیل ها با یک دهم (10 %) هزینه ارتقاء تناژ جرثقیل طبق کاتالوگ انجام می پذیرد.

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام فراموشی رمز عبور
طراحی و ساخت انواع جرثقیل و فلاپ جرثقیل

طراحی و ساخت انواع جرثقیل و فلاپ جرثقیل

ali_delaavar@yahoo.com
۳۷۳

توضیحات

قبول سفارش محاسبه و ساخت انواع جرثقیل صنعتی -طراحی و ساخت فلاپ برای تمامی جرثقیل ها با ویژگی های منحصر به فرد به شرح زیر:
1- افزایش تناژ جرثقیل تا 3 برابر در دورترین فاصله ها با بکارگیری فلاپ تنها با 10 درصد هزینه ارتقاء دستگاه (بطور مثال جرثقیل 40 تن بکمک فلاپ در فاصله 25 تا 45 متری از دستگاه تقریبا باربرداری 120 تن بدون فلاپ را طبق کاتالوگ کسب می کند)

2- افزایش 30 تا 40 متری ارتفاع باربرداری بکمک فلاپ بر روی بوم آخر جرثقیل جهت کار در ساختمان های مرتفع

3-زاویه خمش تا 80 درجه جهت عملکردی شبیه به تاور کرین در ساختمانهای بلند و پهناور و یا بروی ستون های شبکه برق.

4- افزایش فرمان پذیری و تحرک دستگاه در کوچه های تنگ و باریک با توجه به استفاده از جرثقیل های سبک در فاصله های دور

طراحی و ساخت فلاپ با تمامی کارایی های ذکر شده برای انواع جرثقیل ها با یک دهم (10 %) هزینه ارتقاء تناژ جرثقیل طبق کاتالوگ انجام می پذیرد.

تگهشتگ اینستاگرامویکی پدیاتوییترآگهی های مشابه

بازدید روز

۳۹۲۰

بازدید دیروز

۵۳۴۳

بازدید ماه

۷۳۵۳۶

بازدید کل

۱۲۴۷۱۶۵۵

افراد آنلاین

۳۶

تعرفه تبلیغات

یک ستاره 100000 ریال
هر ستاره اضافه 100000 ریال
به همراه بک لینک مستقیم سایت و کلمات کلیدی مرتبطسودل هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.