سایت تبلیغاتی سودل تبلیغات رایگان سایت تبلیغاتی

-

ارائه مشاوره و تحلیل تخصصی آماری به پژوهشگران ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه ، شرکتهای مشاوره ، ادارات و نهادها با استفاده از نرم افزار SPSS آماده ایم تا در اسرع وقت و با قیمت مناسب، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه کافی، مشاوره و تحلیل آماری تحقیقات علمی پژوهشگران محترم و پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و همچنین تجزیه و تحلیل آماری پرسشنامه ها و اطلاعات حاصل از آزمایشات علمی را ، با استفاده از نرم افزار spss به انجام برسانیم. تحلیل آماری حسب درخواست متقاضی محترم شامل برخی از موارد زیر خواهد بود: تحلیل توصیفی با نمودارهای آماری – آزمون نرمال بودن مشاهدات (آزمون کلموگروف اسمیرنف)- آزمون فرض ها – آزمون استودنت (استیودنت) یا تی (t) – آزمون همبستگی پیرسون – آنالیز واریانس – آزمون مقایسات میانگین (آزمون دانکن و LSD- آزمون روایی و پایایی و قابلیت اعتماد پرسشنامه با استفاده از آلفای کرونباخ- آزمون ناپارامتری کروسکال والیس – آزمون همبستگی ناپارامتری (آزمون کندال و تاو) – جداول فراونی- آزمون کی دو (خی دو یا مربع کای) – انجام نظر سنجی و

ورود اعضا
برای مثال : xyz@yahoo.com
رمز عبور شما باید شامل حروف و اعداد باشد
ثبت نام فراموشی رمز عبور
انجام مشاوره و تحلیل آماری

انجام مشاوره و تحلیل آماری

انجام مشاوره و تحلیل آماری
میدان انقلاب تهران

۲۵۹۶

توضیحات

ارائه مشاوره و تحلیل تخصصی آماری به پژوهشگران ، دانشجویان ، اساتید دانشگاه ، شرکتهای مشاوره ، ادارات و نهادها با استفاده از نرم افزار SPSS
آماده ایم تا در اسرع وقت و با قیمت مناسب، با در اختیار داشتن تخصص و تجربه کافی، مشاوره و تحلیل آماری تحقیقات علمی پژوهشگران محترم و پایان نامه ها و پروژه های دانشجویی و همچنین تجزیه و تحلیل آماری پرسشنامه ها و اطلاعات حاصل از آزمایشات علمی را ، با استفاده از نرم افزار spss به انجام برسانیم.
تحلیل آماری حسب درخواست متقاضی محترم شامل برخی از موارد زیر خواهد بود:

تحلیل توصیفی با نمودارهای آماری – آزمون نرمال بودن مشاهدات (آزمون کلموگروف اسمیرنف)- آزمون فرض ها – آزمون استودنت (استیودنت) یا تی (t) – آزمون همبستگی پیرسون – آنالیز واریانس – آزمون مقایسات میانگین (آزمون دانکن و LSD- آزمون روایی و پایایی و قابلیت اعتماد پرسشنامه با استفاده از آلفای کرونباخ- آزمون ناپارامتری کروسکال والیس – آزمون همبستگی ناپارامتری (آزمون کندال و تاو) – جداول فراونی- آزمون کی دو (خی دو یا مربع کای) – انجام نظر سنجی و تحلیل اطلاعات آن – و هر آنچه که از علم آمار به عنوان راهنمای شما در تایید یا رد فرضیه یا فرضیات تحقیق انتظار دارید . . . .
راهنمای ثبت سفارش در مرکز تحلیل آماری آتی نگرمهر:
شرکت مهندسی آتی نگرمهر سرویس تجزیه و تحلیل تخصصی آماری با نرم افزار Spss را به صورت شبانه روزی ، با تعرفه ای بسیار مناسب ، کیفیت مطلوب و ضمانت کیفیت تحلیل ارائه می نماید . تمامی تحلیل های ارائه شده به صورت تایپ در یک فایل Word می باشند . دقت ، سرعت بالا ، کیفیت عالی تحلیل و پاسخگویی شبانه روزی نوید خدمتی امن و سریع و آنلاین را می دهند . برای ثبت سفارش و بهره مندی از خدمات تحلیل آنلاین و تخصصی وب سایت مطابق راهنمای زیر عمل نمایید :

1. داده ها ی خود و هر آنچه که از spss از ما می خواهید را به ایمیل atinegaremehr@gmail.com ارسال نمایید .
2. یک SMS با متن NEW Data به شماره پشتیبانی 300084150424 ارسال نمایید .
3. در اسرع وقت فاکتوری به ایمیل تان ارسال می شود .
4. در صورت تایید مندرجات فاکتور، یک SMS با متن تایید شد ارسال نمایید .
5. تحلیل در تاریخ اعلام شده به ایمیل تان ارسال می شود .
مزایای استفاده :
تحویل فوری !

تجزیه و تحلیل آماری توسط کارشناسان آمار و علوم اجتماعی

تحلیل توصیفی و نمودارها و جداول آماری مورد نیاز

تحلیل آماری انجام شده در قالب فایل Word که به آسانی قابل اضافه شدن به پژوهش نامه شماست

تحویل پروژه در زمان اعلامی در فاکتور

تا یک هفته گارانتی تصحیح و بازبینی

آنلاین بودن حتی روز های جمعه

کاهش هزینه های جنبی مشتریان

ارائه تخفیف های مقطعی

توضیح روند انجام کار و تحلیل نتایج

09392074627

آگهی های مشابه

بازدید روز

۳۳۴۲

بازدید دیروز

۳۶۷۶

بازدید ماه

۷۳۳۲۶

بازدید کل

۱۲۶۷۶۱۹۱

افراد آنلاین

۲۶

تعرفه تبلیغات

یک ستاره 100000 ریال
هر ستاره اضافه 100000 ریال
به همراه بک لینک مستقیم سایت و کلمات کلیدی مرتبطسودل هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد. با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

تمامی خدمات این سایت تبلیغاتی، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.